وزیر امور خارجه ترامپ ، مارك گرین ، نام را از نظر خارج می كند

پس از انتقادات رو به رشد از سوی دموکرات‌ها, طرفداران حقوق مدنی و حتی برخی اعضای حزب خود, انتخاب رئیس‌جمهور ترامپ به عنوان منشی ارتش, مارک گرین, نام خود را از در نظر گرفته‌است. گرین در بیانیه‌ای که به اخبار nbc فرستاده شده‌بود, گفت: " به طرز غم انگیزی, زندگی من از خدمات عمومی و باورهای مسیحی من توسط چند نفر در طرف دیگر صحن کلیسا مورد حمله قرار گرفته‌است. " " در حالی که این حملات دروغین هیچ تاثیری بر نیازهای ارتش یا قابلیت‌های من برای خدمت ندارند, من معتقدم که به رئیس‌جمهور این توانایی را می‌دهد که به سمت جلو حرکت کند تا ارتش خود را به جایگاه واقعی خود در جهان بازگرداند. " گرین پیش از این اعضای بسیاری از اعضای جامعه اسلامی و مسلمانان را با تعدادی از نظرات و موقعیت‌های ی تبعیض‌آمیز از جمله مقایسه مردم تغییر جنسیت داده به ستیزه جویان داعش, رنجانده بود. چاک شومر, رهبر اقلیت مجلس سنا, در بیانیه‌ای در اوایل ماه آوریل در بیانیه‌ای گفت: " مردی که حامی اصلی قانون است, با ازدواج همجنس گرایان مخالف است, که قانون زمین باور دارد " بیماری " از دسترسی محدود به جلوگیری از بارداری قانونی حمایت می‌کند. با تایید کسی که نگرش‌های سبز را نسبت به آمریکایی‌های مسلمان, همجنس باز, و تغییر جنسیت داده تایید می‌کند, پیام اشتباهی را به آمریکایی‌هایی که می‌خواهند به ملت خود خدمت کنند, می‌فرستند.

کمک. "من از سابقه خدمت دکتر گرین سپاسگزارم ، اما اگر او از اهمیت یک ارتش متنوع و فراگیر قدردانی نکند ، پس او مناسب نیست که آن را رهبری کند." و این فقط دموکرات ها نبودند که نامزد گرین شوند. به پست غیرنظامی ارتش. در مصاحبه ای با USA Today ، سناتور جمهوریخواه ، جان مک کین ، رئیس کمیته خدمات مسلح سنا ، گفت که وی "تنوع گسترده ای"از نظرات گرین را "بسیار نگران کننده" یافت."در مورد ایمان مسلمانان ، در مورد جامعه دگرباشان جنسی." بحث و جدال پیرامون ضبط صوتی GreenJ Green هنگام جلب نظر گروه طرفداری GLAAD از طریق رادیو. در سال 2016. گرین در این مصاحبه گفت: "به نظر می رسد که گرین افراد متعالی را با شبه نظامیان داعش مقایسه می کند."دولت برای احترام به افرادی که با افتخار زندگی می کنند و کارهای خوب انجام می دهند - پاداش دادن به افرادی که خوب رفتار می کنند و شر را خرد می کنند ، وجود دارد.". "بنابراین این بدان معناست که من به عنوان یک سناتور ایالتی ، مسئولیت من در رومیان 13 کاملاً واضح است ایجاد محیطی است که افرادی که به درستی عمل می کنند پاداش می گیرند و افرادی که مرتکب اشتباه می شوند خرد می شوند. شر خرد شده است. بنابراین من قصد دارم از ن در حمام آنها محافظت کنم ، و من قصد دارم از دولت خود در برابر نفوذ احتمالی مردم داعش سوریه در برنامه پناهندگان محافظت کنم. "گرین اخیراً به فیس بوک رفت تا در برابر آنچه می گوید هدفمند باشد. تلاش از چپ برای بیان نادرست سخنان خود. "چپ لیبرال سخنان من در مورد تروریسم و داعش را آشکارا جعل آنچه گفته ام را قطع کرده است. بگذارید من کاملاً واضح باشم ، "این پست قبل از ادامه لیست ذکر شده می خواند ،" من معتقدم که هر آمریکایی حق دارد بدون توجه به نژاد ، قومیت ، جنسیت ، گرایش جنسی ، هویت جنسیتی و مذهب از کشور خود دفاع کند

در رابطه با سی جی سی و الکس " تنها اظهارات جنجالی او در مورد جامعه LGBTQ را مورد بازبینی قرار داد . او در بیانیه‌ای که خطاب به شبکه NBC با عنوان سناتور ایالتی تنسی ایراد شد گفت : " اگر شما به روانشناسان رای دهید , تغییر جنسیت داده , غیراخلاقی " , و " شریر " گفته می‌شود . او در بیانیه‌ای که به NBC Out.At در همان سالن شهرداری در چاتانوگا داده شده‌است , اظهاراتی درباره مسلمانان مطرح کرده‌است که باعث اختلاف شد . یکی از شرکت کنندگان این سوال را مطرح کرد که چه چیزی می‌تواند در مورد امکان شورش مسلحانه توسط افرادی که به اینجا تعلق ندارند , مانند مسلمانان در ایالات‌متحده , گفت " این سوال بسیار خوبی بود " و در یک خبر رسمی , اظهارات گرین مربوط به رهبران مسلمان را که در بیانیه‌ای گفت , " شما نمی‌توانید ارتش متفاوتی را در هنگام تحقیر

این نامه حاکی از آن است که آن‌ها " سابقه طولانی " دستاوردهای برجسته در دفاع از کشور را تایید کرده‌اند , " هر گونه تلاش برای تایید اظهارات شخصی و یا نظراتی که در هر نقطه از حرفه او بیان شده‌است نباید جایگزین صلاحیت‌ها یا عدم اطمینان لازم برای ایجاد عدم اطمینان لازم با کاندید شدن وی شود ." این لایحه توسط 11 قانون گذار از جمله تمام هفت جمهوری خواهان مجلس از Tennessee.Foll

منبع
MadonnaKshlerin گرین ,مورد ,بیانیه‌ای ,ارتش ,افرادی ,داده ,تغییر جنسیت ,جنسیت داده ,اطمینان لازم ,کاملاً واضح ,مورد جامعه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کسب درآمد اینترنتی از ارز دیجیتال interior-design13 جیبوجت ایران توریست دانلود رایگان نرم افزار و برنامه قیمت سکه ارض تاسیسات حرارتی و برودتی اچ بی سوییت