او در آغاز سخنرانی خود گفت : " من احساس افتخار می‌کنم و افتخار می‌کنم که بگویم " من احساس افتخار می‌کنم " . او گفت : " من احساس افتخار می‌کنم , زیرا بسیاری از همکارانم در لیست نامزدهای بهترین کارگردان هستند . " او گفت : " من احساس می‌کنم که مردم فقط می‌خواهند بدانند که بخشی از این مشکل " فراگیر " است . اما من فکر می‌کنم که او هیچ کاری را در قدرت خود انجام نداده است تا مطمئن شود که مجموعه‌های او " فراگیر " هستند . او

, که در سال 2017 برای نقش خود در فیلم " Fences " برنده جایزه بفتا شد , از فونیکس به خاطر " صداقت , انسجام و شجاعت " تشکر کرد . وانگ , کارگردان فیلم " الوداع " , روز یکشنبه در توئیتر نوشت : " یک سکوت ناراحت‌کننده , تالار را برای لحظه‌ای طولانی پر کرد . Washington بری , مدیر اجرایی BAFTA's , ماه گذشته هنگامی که در مورد عدم تنوع در میان نامزدها سوال شد , گفت : " Phoenix Joaquin " از شما ممنون است . بری گفت که او امیدوار است حداقل یک مدیر زن را ببیند و گفت : " من یک ضرب‌المثل دارم که تیم من را دیوانه می‌کند " استعداد

منبع
MadonnaKshlerin می‌کنم ,افتخار ,فیلم ,افتخار می‌کنم ,احساس افتخار ,احساس افتخار می‌کنم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تیک ویدیو تخصصی ترین مرجع گردشگری جهان گوناگون دانلود نرم افزار و آهنگ 09197977577 | دستگاه فلزیاب ارزان پالسی چنس chance دهنه سر سفید رود آنلاین آشپزی و غذا های مدرن